Samsung AR35 12.000 BTU Inverter A++ Klima (Ücretsiz Kurulum)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Ürün Kodu: : SamsungAR3512BTU
 • Stok Durumu: : 1
 • Fiyat:   7.339,19TL

Samsung AR35 12.000 BTU Inverter A++ Klima
 

Ev ve ofis gibi ortamlarda etkili bir kullanım yaşatan Samsung AR12TXHQASI/SK AR35 A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima, yıl boyu verimli bir şekilde serinleyebilmenizi ve ısınabilmenizi sağlar. Hem ısıtma performansıyla hem de soğutma yetisiyle kullanıcılarının işlerini kolaylaştıran klima sade tasarımıyla odalara estetik bir şekilde adapte olur. Klimanın geniş açılı kanatçıkları sadece belirli bir alanı ya da tüm odayı ısıtıp soğutabilmeniz için idealdir. Güçlü üfleme yetisiyle beraber Samsung A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima sayesinde ortam sıcaklığını dakikalar içerisinde idealize edebilirsiniz. Klimanın Inverter teknolojisinden yararlanması ürünün çalışma aralığının yüksek verimle ayarlanmasını sağlar. Kompresör devrini otomatik olarak ayarlayan Inverter teknolojisi sayesinde klimanız ısıtma ve soğutma işlemleri için gereksiz yere çalışmaz. Sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çeken Samsung A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima yardımıyla evinizde gürültü sorunu oluşturmayan bir modern üründen yararlanabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Kullanım Modlarıyla Gelen Kullanışlılık

 • Isıtma ve soğutma işlemleri için hızlı modları aktif hale getirip eve yeni geldiğinizde ortam sıcaklığının kısa bir sürede istediğiniz seviyeye gelmesini sağlayabilirsiniz.
 • Samsung A++ Duvar Tipi Split Klima, R32 gazı kullanarak doğaya katkı sağlar.
 • Sahip olduğu filtreler sayesinde toz zerreciklerinin ve bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı klimanın çıkarılabilir filtrelerini kullanarak temizlik işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
 • Odanın havasını tazeleyen estetik klima modeli kötü koku oluşumunu engellemek için uygun olan filtreleriyle kullanıcıları için konforlu bir alan oluşturur.
 • Dengeli ısıtma ve soğutma özelliğiyle beraber Samsung Duvar Tipi Split Klima odanın tüm noktalarına eşit şekilde erişen bir hava akımı oluşturur.

Nem Alma Fonksiyonuyla Ortamdaki Nemi Minimize Edin

Kullanışlı ve fonksiyonel özellikleriyle beğeni toplayan klima modeliyle nemli havalarda ortamı solunum için daha uygun hale getirebilmek adına nem alma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ürünün kumandası üzerinden fonksiyon tuşlarını kullanarak pratik bir şekilde gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Belirlediğiniz sıcaklık seviyesine ulaşıldığında klimanız fazladan enerji harcamayı önleyerek sadece sıcaklığı sabit tutmak için çalışmasını sürdürür. Uyku saatlerine uygun modları kullanarak ideal uyku için gerekli ortam sıcaklığını elde edebilirsiniz. Uykuya uygun modlarda klimanız ekstra sessiz çalışarak konforunuzun korunmasını sağlar. Klima tasarımıyla uyumlu filtre kısmı kolayca açılabilir. Samsung A++ 12000 BTU Klimanın filtresini düzenli bir şekilde yıkayıp hijyenik şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • ‌BTU: 12000
 • Enerji Sınıfı: A++
 • ‌‌Inverter: Var
 • Nem Alma Fonksiyonu: Var
 • Klima Türü: ‌Duvar Tipi (Split)
 • Sessiz Çalışma: Var
 • Gaz Tipi: R32

Yenilikçi Teknolojileri Güney Kore'den Dünyaya Ulaştıran Marka

1938'de Güney Kore'de kurulan Samsung köklü geçmişi ve inovasyona yaptığı yatırımla kullanıcıları için konforlu ev eşyaları tasarlar. Yaşamı kolaylaştırmayı başaran pratik tasarımlara sahip Samsung ürünleri enerji tasarrufu konusunda başarılı bir performans sergileyerek doğaya da katkı sağlar. Samsung'un modern tasarımlarla geliştirdiği beyaz eşyaları ve ev elektroniği ürünleri oldukça dekoratif bir görünüme sahiptir.

Odanızın Sıcaklığını Kontrol Altında Tutun

Akıllı uzaktan kumanda yardımıyla pratik bir kullanım yaşatan Samsung A++ 12000 BTU Duvar Tipi Split Klima aracılığıyla klimayı ideal ısı aralıklarında çalıştırabilirsiniz. Isıtma ve soğutma işlemleri için gerekli üfleme ayarını yaparak klimanızın kısa bir sürede odanızı arzu ettiğiniz sıcaklık seviyesine getirmesini sağlayabilirsiniz. Ergonomik şekilde tasarlanan kumandası ele kolayca oturan ve uzak mesafelerden de sinyal gönderebilmeye olanak tanıyan kullanışlı klima modeli sayesinde iklim şartlarına uyumlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Klimanın gövdesindeki dijital ekrandan iklimlendirme işleminin hangi sıcaklıkta gerçekleştiğini sayısal olarak görebilirsiniz. 


BTU (Isıtma Kapasitesi)11942
BTU (Soğutma Kapasitesi)12000
Enerji SınıfıA++
InverterVar
Klima TürüSplit (Duvar Tipi)
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)40

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: Samsung, AR35, 12.000BTU, Inverter, A++, Klima