Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: : 4165132
  • Stok Durumu: : 1
  • Fiyat:   1.124,79TL

Ürettiği akıllı cihazlar ve aksesuarlarla teknoloji dünyasının en önemli markalarından biri hâline gelen Xiaomi, yüksek kapasiteli taşınabilir şarj cihazlarına yenilerini ekliyor. Birbirinden farklı bağlantı noktaları ile öne çıkan Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C PowerBank taşınabilir hızlı şarj cihazı (45W), akıllı cihaz ve taşınabilir bilgisayarları şarj edebiliyor. Teknik özellikleri ve taşıdığı güvenlik çözümleriyle güncel gereksinimlere yanıt veren model, genel olarak erişilebilir fiyatlara sahip.

Xiaomi 20000 mAh 3 Pro’nun Tam Üç Çıkışı Bulunuyor

Birçok akıllı cep telefonu, tablet ve hatta yeni nesil dizüstü bilgisayarının USB-C portu aracılığıyla şarj edilebildiğinden hareketle ürünün giriş portunu USB-C olarak geliştiren Xiaomi, kablo arama derdi yaşamadan PowerBank’i şarj edebilmenizi sağlıyor. Hem kendisi hızlı şarj olan hem de kendisine bağlı cihazları hızlı şarj edebilen model, 20000 mAh kapasiteli lityum polimer bataryadan gücünü alıyor. 2,5 amper değerinde bir şarj cihazı ile şarj edildiğinde 7 saate yakın bir sürede, Quick Charge özellikli bir cihazla ise 4,5 saatte tam doluluğa ulaşan ürün, doluluk oranını dört seviyeli LED aydınlatmasıyla sizlere gösteriyor. Dolum esnasında sırayla hareket eden LED’lerden her biri, %25’lik doluluk oranına işaret ediyor. Üzerinde toplam üç adet USB-A çıkış ve bir adet USB-C giriş bulunan taşınabilir şarj cihazının çıkış gerilimleri porttan porta değişiklik gösteriyor. En yüksek gerilimi sağlayabilen port, birinci USB-A çıkışı oluyor. İlgili port üzerinden 45 Watt’lık güç sağlayabilen model, akıllı cihazları, batarya kapasitelerine göre dakikalar içerisinde tam şarj edebiliyor.

Hem Hafif Hem de Kompakt Boyutlara Sahip

Taşınabilirliği daima ön planda tutuyor, bu doğrultuda akıllı cihazları satın alma aşamasında özenle hareket ediyorsanız, Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C, gerek ağırlığı gerekse boyutlarıyla yakaladığınız mobiliteye rahatça uyum sağlıyor. 400 gram ağırlığındaki ürün, çanta ve benzeri aksesuarlarla kolayca taşınabiliyor. 15 cm uzunluğa, 7,3 cm genişliğe ve 3 cm kalınlığa sahip taşınabilir şarj cihazı, çalışma masanızın üzerinde de fazla yer kaplamayarak kullanışlılığını dizaynıyla taçlandırıyor. Üzerinde herhangi bir vida ya da açılıp kapanan alanın olmaması, cihazın yekpare duruşunu güçlendirerek kullanıcılarına güven veriyor. Fiziksel yönden sağlamlaştırılarak beklenmedik kazalara dayanıklı hâle getirilen ürün, teknik yönden de pek çok güvenlik mekanizmasıyla koruma altına alınıyor.

9 Farklı Koruma Mekanizmasıyla Maksimum Güven

Geliştirdiği taşınabilir cihazlarında daima yüksek kaliteli bataryalara ve devre bileşenlerine yer veren marka, bu modelde de geleneğini bozmuyor ve verimliliğinizi artırabilecek bir çözüme hayat veriyor. Bununla da yetinmeyen Xiaomi, ürüne, 9 farklı koruma mekanizması yerleştirerek sizin dışınızda gelişebilecek unsurlara karşı da modelin güvenle çalışmasını mümkün kılıyor. Cihazı şarja bıraktığınızda tam olarak dolduğunu tespit edebilen ve bunu fazla şarj korumasıyla sağlayan ürün, üzerinden fazla güç çıkıp tamamen boşalmaya yaklaştığını ise fazla deşarj koruması sayesinde algılıyor. Modele taktığınız akıllı cihaz ve taşınabilir bilgisayarların güç gereksinimlerini hemen öğrenip bu doğrultuda akım sunan PowerBank, akıllı güç çıkışı mekanizmasından yararlanıyor. Yoğun kullanım esnasında ısınabilen bataryalar, belirli koruma sistemleri altında tutulmadığında sorun yaşatabiliyor. Bu sorunları daha en başından engellemek için sıcaklık koruması mekanizmasıyla donatılan ürün, aynı zamanda ters akım ve kısa devre korumalarıyla da elini güçlendiriyor. Bunların yanı sıra reset koruması, fazla voltaj koruması gibi unsurlar da modelin koruma mekanizmaları içerisinde yer alıyor.

Eğer siz de akıllı cihazlarınızı, dilediğiniz yerde ve zamanda, hem kısa sürede hem de güvenle şarj etmeyi arzu ediyorsanız, Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C sizleri bekliyor.


Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı (45W)
Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı
Akıllı cep telefonları ve tabletlerin teknik özellikleri geliştikçe, harcadıkları enerji miktarı da artıyor. Batarya teknolojisinin sabit bir çizgide seyretmesi ve akıllı cihaz geliştiricilerin, aygıtlara yerleştirdikleri bataryaların şarj kapasitelerinin büyük bir sıçrama gerçekleştirememesi, özellikle gün içinde hareket hâlinde olan kullanıcıların, taşınabilir şarj cihazı kullanmalarını gerekli kılıyor. Yıllardır elektronik sektöründe yer alan ve geliştirdiği fiyat/performans ürünleri ile adından söz ettiren Çin merkezli Xiaomi, serinin önceki modellerinde büyük başarı elde ettiği Mi Powerbank ve Mi Powerbank 2 modellerini güncelleyerek yepyeni bir çözüme imza atıyor. Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank taşınabilir hızlı şarj cihazı modelleri, fiziksel görünümünden teknik kabiliyetlerine kadar pek çok noktasıyla teknoloji meraklılarının gereksinimlerine çözüm sunmak üzere yapılandırılıyor. Xiaomi’nin alanındaki uzmanlığını gözler önüne serdiği taşınabilir şarj cihazı, yüksek kapasiteli olması ve hızlı şarj desteklemesi sayesinde yeni nesil akıllı cep telefonları ve tabletlerle rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Ayrıca model, ihtiyaç duyulduğu takdirde ilgili bağlantı noktasını destekleyen akıllı saat ve benzeri giyilebilir teknoloji ürünlerini de şarj edebiliyor.

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro ile Akıllı Cihazlarınızın Şarjını Sorun Etmeyin
- Tek elle taşınabilecek şekilde tasarlanan ve kasa yanları yuvarlak hatlarla şekillendirilerek çanta ve geniş ceplere yerleştirilebilen ürünü, dilediğiniz gibi yanınızda taşıyabilir, akıllı cihazlarınızı Mi Powerbank 3 Pro ile şarj edebilirsiniz.

- Yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen model aracılığıyla hızlı şarj destekleyen telefonlarınızı, prize takılan şarj cihazlarınızın performansıyla tam doluluğa ulaştırabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

- Mi Powerbank 3 Pro modelinin şarj kapasitesi azalmaya başladığında tavsiye edilen hızlı şarj cihazlarıyla kısa sürede şarj edebilir, ürünün sunduğu 20000 mAh’lik batarya kapasitesini dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

- 4 seviyeli bilgilendirme LED’leri aracılığıyla cihazın doluluk oranını kolayca öğrenebilir, doluluk seviyesine göre taşınabilir şarj cihazını istediğiniz her an şarj etmeyi sürdürebilirsiniz.

- Xiaomi’nin taşınabilir şarj cihazlarında yer verdiği güvenlik ve koruma mekanizmalarının tamamını taşıyan ürünü, güvenle kullanabilir; kısa devre, aşırı akım, fazla deşarj gibi sorunlarla karşılaşmadan ürünü tam performansla değerlendirebilirsiniz.

- Gerek yüksek kapasiteli oluşu gerekse 45 W güçle şarj edebilme becerisi sayesinde uygun bağlantı noktasına sahip taşınabilir bilgisayarlarınızı da Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank aracılığıyla şarj edebilir, iş akışınızı takip ve kontrol edebilirsiniz.

Gün Boyunca Yanınızda Taşıyabileceğiniz Güçlü Bir Powerbank
Teknoloji tutkunlarından aldığı geri bildirimlerle ürün gamını çeşitlendiren ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerinde birçok geliştirmeye giden Xiaomi, yeni nesil Powerbank modeli ile beklentilere yanıt veriyor. Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank taşınabilir hızlı şarj cihazı özellikleri ile akıllı cihazlarını ve bilgisayarını yoğun şekilde kullanarak bu aygıtları kısa sürede şarj etme gereksinimi duyan teknoloji meraklılarına hitap ediyor.

Kapasite: 20000 mAh, 74 Whr 3.7 V
Nominal Kapasite: 12600 mAh, 5V 5.4A
Çıkış: 45 W
Ağırlık: 400 gram
Batarya Tipi: Lityum Polimer

Daima kaliteli Powerbank modelleri üreterek teknoloji meraklılarının takdirini kazanan Xiaomi, geleneği Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank taşınabilir hızlı şarj cihazı ile devam ettiriyor. Kullanıcıların, özellikle modern akıllı telefon sahiplerinin hayatına iyiden iyiye giren USB-C portunu, geliştirdiği yeni taşınabilir şarj cihazlarına adapte eden marka, cihazın USB-C portundan şarj edilebilmesi için özel girişler ekliyor. Xiaomi imzası taşıyan Powerbank modellerinde alışılagelen beyaz ya da metalik gri renklerinin aksine bu defa mat siyah renkte üretilen şarj cihazının USB portlarının olduğu alan ise parlak yüzeyle dikkat çekiyor. Oldukça kaliteli materyaller kullanılarak geliştirilen model; 15,35 cm uzunluğu, 7,35 cm genişliği ve 2,75 cm kalınlığı ile taşınabilirlik konusunda iyi iş çıkarıyor. Yapısal açıdan önceki serilerden biraz daha büyük olmasına karşın Xiaomi’nin tasarım hünerleri ile bu büyüklük, bir sorun olmaktan çıkıyor.

İki adet USB-A portuyla gelen cihaz, aynı anda iki farklı telefonu ya da tableti şarj edebiliyor. İlgili portlar tek başına kullanıldığında 5V/2.4A, 9V/2A ve 12V/1.5A çıkış gücü sunabilen ürün, her iki port aynı anda değerlendirildiğinde 5V/3A seviyesinde çıkış sağlayabiliyor. USB portlarının hızlı şarj özelliği ise Qualcomm yonga seti kullanan güncel akıllı cep telefonlarında sıklıkla karşılaşılan Qualcomm Quick Charge teknolojisi ile mümkün oluyor. Her iki portun ortasında kalan Power Delivery (PD) özellikli USB-C portu ise modelin kendisinin şarj edilmesinde görev alıyor. USB-C portunun yüksek akım taşıyabilmesi sayesinde yeterli güçte bir adaptörle ürün birkaç saat içerisinde tam doluluğa ulaşıyor. USB-C portu aracılığıyla PD özelliğine sahip oyun konsolları, telefonlar, aynasız kameralar, taşınabilir bilgisayarlar ve daha pek çok aygıt şarj edilebiliyor.

Teknik ve yapısal özelliklerine karşın ulaşılabilir aralıklara konumlandırılarak her bütçeden kullanıcının edinebileceği elektronik ürünlerden birine dönüşen Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank taşınabilir hızlı şarj cihazı fiyatları ile kullanıcıları memnun ediyor. Kısıtlı bütçesine karşın yüksek kapasiteli ve hızlı şarj destekli bir Powerbank almak isteyenler, Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro modeline yönelebiliyor.

Xiaomi Mi Powerbank 3 Pro Sade Kutu İçeriğiyle Kullanıcıları Karşılıyor
Yüksek performansı ve çok amaçlı şekilde kullanılabilir olmasıyla teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm getiren Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank taşınabilir hızlı şarj cihazı, sade kutu içeriği ile kullanıcıları karşılıyor. Ürünün kutusundan; şarj cihazının kendisi, bir yönü USB-A diğer yönü USB-C olan kablo, kullanım kılavuzu ve çeşitli belgeler çıkıyor. Kutu içerisinden çıkan kablo, USB-C girişine sahip akıllı cihazları ve diğer birimleri şarj edebiliyor, adaptörle kullanıldığında ise şarj cihazının kendisinin şarj edilmesinde rol oynuyor.

Çin’in En Önemli Teknoloji Markalarından Biri: Xiaomi
6 Nisan 2010 yılında Lei Jun tarafından Çin’in Beijing kentinde kurulan Xiaomi, tüketici elektroniği ve bilgisayar donanımı konusunda yalnızca Çin’in değil dünyanın en önemli markaları arasında yer alıyor. Ürün gamı içerisinde; mobil telefonlar, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, akıllı ev aygıtları, taşınabilir bilgisayarlar ve akıllı televizyonlar bulunan marka, ürettiği cihazlardaki yazılımlarıyla da farkını ortaya koyuyor. 2018 yılı sonu itibarıyla 17 bine yakın çalışanla faaliyetlerini sürdüren Xiaomi, sahip olduğu alt markalarla da teknoloji dünyasının hızla değer kazanan isimleri arasına giriyor.

Kutusundan Çıktığı Andan İtibaren Kullanıma Hazır
Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C Powerbank taşınabilir hızlı şarj cihazı, kutusundan çıkarıldığı andan itibaren kullanılmaya başlanabiliyor. Fabrika çıkışlı olarak içerisinde bir miktar şarj bulunan ürünün üzerinde bulunan doluluk oranı bildirim LED’leri takip edilerek şarj işleminin gerçekleştirilmesi öneriliyor. Ayrıca şarjı azalmaya başlayan Powerbank’in tamamen boşalması beklenmeden yeniden şarja bırakılması, batarya verimliliğinin ve ürünün ilk günkü performansının korunması noktasında tavsiye ediliyor. Cihazın kullanım kılavuzu incelendikten sonra hangi çalışma senaryolarında, nasıl değerlendirilmesinin uygun olduğunun da öğrenilmesi gerekli olabiliyor. Bunun yanında, devre ve bataryalarının zarar görmemesi için yüksekten düşme gibi durumlara karşı ürünün korunması da öneriliyor.

Akıllı cep telefonu, tablet, mobil oyun konsolu, dizüstü bilgisayar gibi aygıtlarınızı seyahatlerinizdeyken de kesintisiz kullanmayı hedefliyor, ilgili cihazların kısa sürede azalan şarj seviyesi sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız, Xiaomi’nin geliştirdiği Powerbank’i kolayca satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: powerbank, Xiaomi, 20000, pro