Yeni Xiaomi Power Bank 2S 10000mAh Çift USB Portları

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: : 561265
  • Stok Durumu: : 1
  • Fiyat:   534,80TL

Seyahat arkadaşınız

10,000 mAh Mi Power Bank 2s, küçük ve taşınabilirdir, çift USB girişine sahiptir ve bir çok hızlı şarj protokolü ile uyumludur. Bir seyahat arkadaşı gibi, unutulmaz yolculuklarda size eşlik 


Çift USB çıkışı

10,000 mAh

Mi Power Bank 2S

Tek USB çıkışı yetersiz, iki çıkış çok daha iyi.

10,000 mAh Mi Power Bank 2S, çift USB çıkışı kullanır. Ürün, iki akıllı cihazı aynı anda şarj etmek için gerekli güç çıkışını sağlamak için doğru kontrol devresine sahiptir.

ederDaha yüksek şarj/deşarj verimi.

18 W'a kadar yüksek güç girişi

10000 mAh Mi Power Bank 2S, 12V 1.5A ve 9V 2.0 A ile de 18W güç çıkışı sağlayabilir, bu da şarj süresini büyük miktarda azaltır.


Birden fazla hızlı şarj protokolü ile uyumludur

Cep telefonlarını çok daha hızlı şarj eder

10,000 mAh Mi Power Bank 2S, tek güç çıkışı için 14.4W'a kadar birden fazla hızlı şarj protokolü ile uyumludur. Çift çıkışın da aynı anda kullanıldığı durumda, her çıkış 5V, 2.4A kapasitesi ile 15W'a kadar toplam güç üretebilir. Akıllı mobil güç kaynağı, zamanın değerini bilir.


Büyük 10,000 mAh kapasite, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılar

Asıl çıkış kapasitesi 6,500 mAh olan cihazın, uç plaka dönüştürme verimliliği %90'dır. 10,000 mAh Mi Power Bank 2S, cihazınızı birden çok kez şarj edebilir. Cep telefonu, tablet bilgisayar ve dijital kamera gibi elektronik cihazlar için uzun ve güvenli pil ömrü sağlar.
Süreç yükseltme

Maksimum rahatlık için tek elle tutulabilir

Anodik oksitlenme süreçli alüminyum alaşım kabul + 180° kavisli kenar

Biçimlendirilmiş metal kabul yüzey, anodik oksidasyon sürecinden geçer ve daha yüksek yapısal sağlamlık, düşme direnci, çarpma direnci, tere ve aşınmaya karşı direnç özelliklerine sahip olur.


Lityum polimer hücre, birden fazla cihazın güç gereksinimlerini karşılar.

Yüksek kaliteli lityum polimer hücreye sahiptir

10,000 mAh Mi Power Bank 2S yüksek kaliteli lityum polimer hücreleri kullanarak, Cep telefonu, tablet bilgisayar ve dijital kamera gibi elektronik cihazlar için uzun ve güvenli pil ömrü sağlar ve yayın cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile uyumludur.


Ayarlanabilirdir ve düşük akımlı şarjı destekler

2 saatlik düşük akım modunu başlatmak için tuşa iki defa basın

2 saatlik düşük akım modunu başlatmak için tuşa iki defa bastıktan sonra, Bluetooth kulaklık ve Mi Band şarj edilebilir. Artık düşük akımlı cihazları gönül rahatlığıyla şarj edebilirsiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler