Samsung Galaxy Tab A8 X200 3GB/32GB 10.5"

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Ürün Kodu: : Samsung Galaxy Tab A8 X200 3GB/32GB 10.5"
 • Stok Durumu: : 2
 • Fiyat:   5.930,55TL

Klasik. Modern
Havalı bir dokunuşla keyif veren estetik kazanan Galaxy Tab A8, karakteri ve gençliği yansıtan görünümüyle son derece canlıdır. Şık metal gövdesinin ultra ince profili yalnızca 6,9 mm’dir ve Samsung’un kendine has tablet tasarımının Gri, Gümüş ve Pembe Altın renkleriyle dikkatleri kolayca üzerine çeker.
* Sunulan renkler, ülke veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Dinamik seslerin içine dalın
Dolby Atmos® çevresel ses ile desteklenen dörtlü hoparlörler, seslerdeki her ayrıntıyı olağanüstü bir netlik ve derinlikle ortaya çıkardıkça eğlence deneyiminiz daha da artar. Hareket halindeyken bile saran bir deneyim için tasarlanan Galaxy Tab A8; içerik, oyun ve gençlerin çok sevdiği aktivitelerle dolu bir evrenin kapılarını aralıyor.
* Ekran görüntüsü örnek olarak sunulmuştur.
Daha fazla güç ile kontrolü elinize alın
Sekiz çekirdekli işlemci ile desteklenen 3GB RAM ve 32GB dahili depolama kapasitesine sahip Galaxy Tab A8, hızdan ve pil kapasitesinden ödün vermeden her türlü zorluğun üstesinden gelmeye hazır. 1TB’a kadar microSD kartı desteği ile daha fazla tasarruf edin ve 7.040 (normal) pil ve 15W Hızlı Şarj ile bu gücü her zaman yanınızda hissedin.
* Galaxy Tab A8 çeşitli RAM ve depolama kapasitesi seçeneklerine sahiptir. Standart olarak 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi ile sunulurken, 4GB RAM ile birlikte 64GB ve 128GB depolama kapasitesi seçenekleriyle de sunulmaktadır.** Bellek ve depolama kapasitesi kombinasyonları ülkeye veya bölgeye göre farklılık gösterebilir. *** Toplam kullanılabilir kullanıcı belleği, cihazın özelliklerini çalıştırmak için kullanılan işletim sistemi ve yazılım nedeniyle toplam bellekten daha azdır. Gerçek kullanıcı belleği, operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir ve yazılım güncellemeleri gerçekleştirildikten sonra gerçek kullanıcı belleği değişecektir.**** MicroSD kartı ayrıca satılır.***** Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 6820mAh’dir.****** 15W Hızlı Şarj Aleti ayrıca satılır.******* Ekran görüntüsü örnek olarak verilmiştir.
Kısa bir deneme için YouTube Premium üyeliğini edinin
YouTube deneyiminizi reklamlar olmadan, herhangi bir ek ücret ödemeden YouTube Premium’un iki aylık aboneliğini kullanarak yaşayın. Galaxy Tab A8’i satın aldığınızda sahip olacağınız ücretsiz erişim sayesinde diğer uygulamalar açıkken veya ekran kilitliyken de videoları izleyebilirsiniz.
Ekran Kaydedici ile görüntülü dersler artık daha kolay
Galaxy Tab A8 tabletinizde dahili olarak bulunan Ekran Kaydedici ile canlı bir çevrim içi dersi basit, kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde kaydedebilirsiniz. Doğrudan içeriğin üzerini işaretleyerek ve öğrendiğiniz temel bilgilerle ilgili notlar oluşturarak dersin tamamını aktif bir şekilde izleyin. İşte burada! Görüntülü dersiniz dilediğiniz zaman izlenmeye hazır.
* Ekran görüntüsü örnek olarak sunulmuştur.
Samsung Kids ile çocuklarınızın güven içinde bir şeylerle meşgul olmasını sağlayın
Çocukları öğrenmeye teşvik eden eğlenceli aktivitelerle dolu Samsung Kids, çocuğunuzun dünyayı keşfetmesi ve dünya ile bağlantı kurması için güvenli bir ortam sunar. Gelişmiş Ebeveyn kontrolünü kullanarak oyun süresini sınırlayabilir, uygulamalara erişebilecek profilleri seçebilir ve tek bir bakışta çocuklarınızın telefonla neler yaptığını görebilirsiniz.
* Samsung Kids uygulamasında sunulan içerikler ülkeye ve bölgeye göre değişebilir.** Ekran görüntüsü örnek olarak verilmiştir.
Daha çok pencerede daha çok şey yapın
Samsung’un çok pencereli deneyiminden olabildiğince faydalanın. Galaxy Tab A8 ile ekranı ikiye bölün ve tek seferde iki şeyi birden yapın. Sürükle ve bırak hareketiyle pencerelerdeki odağı ayarlayabilir, uygulamalar arasında içerikleri paylaşabilir ve hatta bildirimleri bile sürükleyip bırakabilirsiniz.
* Ekran görüntüsü örnek olarak sunulmuştur.
Samsung Knox ile güvende kalın
Samsung Knox, donanım seviyesinden başlayarak dış müdahalelere karşı koruma sağlar. Cihazın beyni gibi işlev gören kernel, eş zamanlı olarak tehlikeleri önler. Bu çok katmanlı son teknoloji ürünü platform, temel yazılımları sürekli olarak inceler ve cihazın bütünlüğünü doğrular.
* Ekran görüntüleri örnek olarak sunulmuştur.
 • Uygulamalara diğer cihazlarda devam edin
  Ne zaman ihtiyacınız olursa olsun kaldığınız yerden devam edin. Her şeyi yeniden başlatmak zorunda kalmadan notlarınıza veya internet aramalarınıza geri dönmek için tek yapmanız gereken, iki cihazınız arasında rahatça geçiş yapmak için aynı Samsung hesabında oturum açmak.
 • Ufkunuzu genişletin
  Cihazlarınız arasında kusursuz bir şekilde kopyala yapıştır özelliğini kullanarak işlerinizi sınırların ötesinde üretin, teslim edin ve başarıya ulaşın. İster bir fikir panosu oluşturun ister PowerPoint slaytlarına bilgi ekleyin; üretkenliğiniz ve yaratıcı enerjiniz daha özgür ve verimli bir şekilde hayat bulacak.
 • Beklemeden eşleşir
  En sevdiğiniz cihazları manuel olarak eşleştirmekle vakit kaybettiğiniz günler geride kaldı. Dizüstü bilgisayarınızdan ve kulaklığınızdan Galaxy Watch’a kadar, Galaxy telefonunuzla daha önce eşleştirilmiş olan cihazlarınızın tamamı Galaxy Tab A8 tabletinizin Bluetooth cihazları listesinde otomatik olarak görünecektir.
 • Tek bir ritmi bile kaçırmaz
  İçeriklerinizi atlama endişesi yaşamayın. Sevdiğiniz müzik veya içerikle anda kalın. Bir çağrı geldiğinde Galaxy Buds kulaklıklarınız otomatik olarak tabletinize geçiş yaparak hemen çağrıyı almanızı sağlar.
PrevNext
* Tüm işlevler One UI 3.1 ile desteklenmektedir. One UI 3.1’in kullanılabilirliği cihaza, ülkeye, bölgeye ve operatöre bağlı olarak değişebilir.** Her bir cihazın One UI 3.1 kullanıcı arayüzüne sahip olması, Bluetooth’unun açık olması ve aynı Samsung hesabına bağlı olması gerekir.*** Diğer cihazlardan uygulamaya devam etme özelliği yalnızca Samsung Internet ve Samsung Notes uygulamaları ile uyumludur. Bu özelliğin çalışabilmesi için, kullanacağınız iki cihazın aynı Samsung hesabında oturum açmış olması ve aynı Wi-Fi ağına bağlı olması ve Bluetooth ve Diğer cihazlarda devam et özelliğinin her iki cihazda da etkinleştirilmiş olması gerekir.**** Ekran görüntüsü örnek olarak verilmiştir.

Benzer Ürünler