Xiaomi Mi Square Box Bluetooth Hoparlör 2

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: : Xiaomi Mi Square Box Bluetooth Hoparlör 2
  • Stok Durumu: : 1
  • Fiyat:   573,00TL

Çift hoparlör ünitesi, daha yüksek kaliteli sesi korur ve iter: Mi Bluetooth Speaker Basic 2, klasik akustik ünite tasarımının bir evrimidir. Kompakt bir gövde, herhangi bir dahili alanı boşa harcamadan çift hoparlörü ve güçlü bir alıcı birimi çevreler.
Taşıması kolay, saklaması kolay: 154,5 x 60 mm ölçülerindeki Mi Bluetooth Speaker Basic 2, yalnızca 25,5 mm inceliğinde ve yalnızca 237 g ağırlığındadır. Son derece portatiftir ve tek elle veya çantada taşıması kolaydır.
Hafif müzik eşliğinde rahatlatıcı bir öğleden sonra okumanın keyfini çıkarın. Gelişmiş üretim süreçleri kullanan Mi Bluetooth Speaker Basic 2, muhteşem bir mat alüminyum çerçeve, yumuşak beyaz bir yüz ve oluklu kenarlar içeriyor. Hoparlörün her öğesi bir sonrakine harika bir şekilde uyum sağlar ve stilistik olarak çeşitli ortamlara uyar.
Telefon görüşmeleri için entegre mikrofon: Telefon görüşmelerini kolayca yanıtlayın. Telefonunuza bir çağrı geldiğinde, cihaz değiştirme veya ses çıkışı ile uğraşmanıza gerek yok. Sadece açma/kapatma tuşuna basın ve CVC özellikli gürültü azaltılmış iletişimin keyfini çıkarın – tamamen eller serbest. Android ve iOS cihazlarla uyumludur.
Yoğun bir günün ardından biraz müzikle rahatlayın: 10 saate kadar kesintisiz oynatmanın keyfini çıkarın. Dahili lityum polimer pil, 1200mAh* kapasite sunar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler