Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: : Mirobotpro
  • Stok Durumu: : 2
  • Fiyat:   6.011,89TL

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ????

⚫️⚪️ Şimdi Siyah ve Beyaz Renk Seçeneği ile Cyprus Express’te ????

???? Süpürme ve Silme İşleri Bir Arada

Süpürmeden sonra ardından silinme işlemini de yaparak, ev işlerinin çok büyük bir kısmının yükünü sizin elinizden alabilir. Süpürme sonrası sahip olduğu bezlerle ardından süpürdüğü yerleri silerek, tam anlamıyla bir temizlik yapar.

???? Kısa Sürede Şarj Olup Daha Uzun Süre Çalışır

Kendisini çok kısa bir süre içerisinde şarj edebilen robot süpürge, her an kullanıma hazır bir şekilde yerinde bekler. Sadece 60 dakika içerisinde tamamen şarj olmasına karşılık, aralıksız 120 dakika boyunca, şarj süresinin iki katı çalışabilir.

???? Evinizin Haritasını Çıkarır

Evinizin her yerini temizlemek için öncelikle evinizi tanır ve evin bir haritasını çıkararak hafızasına kaydeder. Bir daha ki temizlikte odayı ve diğer alanları tanıdığı için, zorlanmadan temizliğini yapabilir.

???? Engelleri Kendi Başına Aşabilir

O evi süpürürken siz başka işlerinizle uğraşabilir ya da kendinize vakit ayırabilirsiniz. Robot süpürgenin peşinde gezmenize gerek kalmayacak çünkü engelleri kendisi aşabiliyor. 2 cm yükseklikleri dışarıdan müdahale olmadan kendisi geçebiliyor.

???? İki Yönlü Silerek Ekstra Temizlik Sağlar

Evinizi silerken iki yönlü silerek olması gerekenden çok daha temiz bir zemin elde ettirir. Temizlik modları sessiz, standart, orta ve turbo olmak üzere 4’e ayrılıyor. Turbo, en yüksek emiş gücü ile özellikle halılar üzerinde çok etkili.

???? Mi Home APP Uzaktan Kumanda ile Kontrol

Tüm ayarlamaları, alan kaydını haritalama sistemini robot süpürgenin uzaktan kumandasını kullanarak yapabilirsiniz. Mi Home App kullanımı daha pratik hale getirir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler