Menu
Sepet

3L Asılı Mutfak Çöp Kovası

3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
3L Asılı Mutfak Çöp Kovası
562,00TL
Vergiler Hariç: 562,00TL
  • Model: PY998
  • Boyutlar: Asma mutfak çöp kovası 21 x 20,5 x 13 cm boyutlarında olup 3 litre kapasiteye sahiptir. Mutfak çöp kutusu sade bir tasarıma sahiptir ve evinizdeki tüm durumlar için uygundur. Temizlemesi kolaydır, sadece nemli bir bezle silin.
  • Asılı Çöp Kutusu: Küçük kompost kutusu leke tutmaz, dayanıklı paslanmaz çelikten ve kırılmaz plastikten yapılmış, güçlü ve dayanıklıdır. Kap hava geçirmez, kokuya dayanıklı ve toksik değildir. Ellerinizi kesmeyi önlemek için yuvarlatılmış kenarlar.
  • Üç yerleştirme seçeneği: Organik mutfak çöpü dolaba asılabilir, kapıya takılabilir veya masa üstüne yerleştirilebilir. Kapağın kenarındaki kancalar sayesinde kapak doğrudan kabın yan tarafına asılabilir, kapağın yanındaki içi boş sap ise kapağın açılmasını kolaylaştırır.
  • Çıkarılabilir İç Bölme: Bu mutfak organik çöp kutusunun iç kovaları ayrı ayrı tasarlanmış olup, ayrı ayrı çıkarılıp boşaltılabilmektedir. Duvara monte çöp kutusu, kolayca hareket ettirilebilmesi için bir tutamakla donatılmıştır.
  • Çok Yönlü Kullanım: Küçük gübre kovası, lavabonun altındaki kapıların yanı sıra dolap kapakları, kilerler, dolaplar, çekmeceler, tezgahlar, masalar ve mutfak çalışma tezgahları üzerine asmak için mükemmeldir. Asılı çöp kutusu mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası, ofis ve diğer yerler için uygundur.
Tanım

FWEEK Mutfak için Küçük Kompost Kovası, Asılı Mutfak Çöp Kovası, 3L, Kapaklı, Gümüş, Dayanıklı ve Kokuya Dayanıklı, İç Mekan için

Özellikler:
- İçerideki asılı çöp kutusu plastikten yapılmıştır, iç kabı çıkarmak için iki klipsi gevşetin.


Küçük kompost kutuları düz olacak şekilde tasarlanmış ve fazla yer kaplamadan köşelere yerleştirilmiştir.


- Küçük organik çöp kutusu ile organik atıkları, günlük atıkları, masa ve DIY atıklarını vb. hızlı bir şekilde bertaraf edebilirsiniz.

Dikkat:
1. Kanca kullanıldığında kapının kalınlığı 2,5 cm'den az olmalıdır.
2. Viskon kullanırken çöp kutusunu asmadan önce 30 dakika beklemelisiniz.
Malzeme: paslanmaz çelik + plastik.
Kapasite: 3 litre.
Boyutlar: 21x20,5x13 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: 3L , Asılı , Mutfak , Çöp , Boyutlar: Asma mutfak çöp kovası 21 x 20 , 5 x 13 cm boyutlarında olup 3 litre kapasiteye sahiptir. Mutfak çöp kutusu sade bir tasarıma sahiptir ve evinizdeki tüm durumlar için uygundur. Temizlemesi kolaydır , sadece nemli bir bezle silin. Asılı Çöp Kutusu: Küçük kompost kutusu leke tutmaz , dayanıklı paslanmaz çelikten ve kırılmaz plastikten yapılmış , güçlü ve dayanıklıdır. Kap hava geçirmez , kokuya dayanıklı ve toksik değildir. Ellerinizi kesmeyi önlemek için yuvarlatılmış kenarlar. Üç yerleştirme seçeneği: Organik mutfak çöpü dolaba asılabilir , kapıya takılabilir veya masa üstüne yerleştirilebilir. Kapağın kenarındaki kancalar sayesinde kapak doğrudan kabın yan tarafına asılabilir , kapağın yanındaki içi boş sap ise kapağın açılmasını kolaylaştırır. Çıkarılabilir İç Bölme: Bu mutfak organik çöp kutusunun iç kovaları ayrı ayrı tasarlanmış olup , ayrı ayrı çıkarılıp boşaltılabilmektedir. Duvara monte çöp kutusu , kolayca hareket ettirilebilmesi için bir tutamakla donatılmıştır. Çok Yönlü Kullanım: Küçük gübre kovası , lavabonun altındaki kapıların yanı sıra dolap kapakları , kilerler , dolaplar , çekmeceler , tezgahlar , masalar ve mutfak çalışma tezgahları üzerine asmak için mükemmeldir. Asılı çöp kutusu mutfak , banyo , yatak odası , oturma odası , ofis ve diğer yerler için uygundur. Tanım FWEEK Mutfak için Küçük Kompost Kovası , Asılı Mutfak Çöp Kovası , 3L , Kapaklı , Gümüş , Dayanıklı ve Kokuya Dayanıklı , İç Mekan için Özellikler: - İçerideki asılı çöp kutusu plastikten yapılmıştır , iç kabı çıkarmak için iki klipsi gevşetin. Küçük kompost kutuları düz olacak şekilde tasarlanmış ve fazla yer kaplamadan köşelere yerleştirilmiştir. - Küçük organik çöp kutusu ile organik atıkları , günlük atıkları , masa ve DIY atıklarını vb. hızlı bir şekilde bertaraf edebil Kovası