Menu
Sepet

HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB

HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
HISENSE AKILLI ROBOT SÜPÜRGE RVCLS144AB
29.013,74TL
Vergiler Hariç: 29.013,74TL
  • Model: tkngldhisense


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hisense Akıllı Robot Süpürge RVCLS144AB

Akıllı boşaltma istasyonuna sahip akıllı robot elektrikli süpürge Hisense RVCL144AB, önce alanı tarayarak mobilyaların konumunu belirleyen ve sonraki adımda mümkün olan en iyi temizleme rotasını oluşturup bir harita çizen 360° lazer navigasyon ile donatılmıştır. Farklı süpürme modları arasında geçiş yapabilirsiniz: nokta, kenar veya zikzak ve böylece evinizin her köşesine ulaşabilirsiniz. 4kPA olağanüstü emiş gücü ve 150 dakikaya kadar çalışma sağlayan ve 250 m2'ye kadar alan kaplayabilen 5200 mAh pili ile sizi etkileyecek. SmartPower motor daha uzun bir hizmet ömrüne sahiptir ve üç emiş gücü seçeneği ve ıslak temizleme olasılığı ile Hisense robot elektrikli süpürge, farklı temizlik ihtiyaçlarını bile karşılayacaktır. 

30 sensörü ile her türlü ortamı sorunsuz bir şekilde yönetir. Halıyı otomatik olarak algılar ve temas ettiğinde emiş gücünü otomatik olarak maksimuma çıkarır ve böylece halının derinlemesine temizlenmesini sağlar. Halıdan kalktığınızda otomatik olarak bir önceki süpürme moduna geçer. Elektrikli süpürge RVCL144AB ayrıca tanktaki suyun elektronik olarak ayarlanmasına ve su akışının üç farklı gücü arasında seçim yapma olanağına sahiptir. Bu, çeşitli zemin yüzeylerinin iyi bir şekilde temizlenmesini sağlar. Temizlik sırasında çarpmamak için duvarlar, kapılar, mobilya parçaları veya zemindeki diğer nesneler gibi engelleri ve nesneleri algılayabilir. Yönetmek tamamen basittir, ConnectLife Küçük Ev Aletleri uygulaması aracılığıyla yönetirsiniz. Pil bittiğinde, otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner ve şarj olur, ardından temizliğe kaldığı yerden devam eder. Akıllı boşaltma istasyonu 2,5 litrelik bir hacme sahiptir ve buna bir elektrik süpürgesi bağlandığında otomatik olarak robotu doldurur ve aynı zamanda robotun toz haznesini boşaltır. İstasyon, emilen tozu, ancak dolduğunda boşaltılabilen bir çöp torbasında toplar. Akıllı ve verimli. RVCLS144AB robotu ile vakumlama işleminiz daha rahat ve dolayısıyla daha keyifli olacaktır. 

Set içerisinde robot elektrik süpürgesi, akıllı şarj istasyonu, iki adet yan fırça, bir adet ıslak temizlik bezi ve iki adet çöp torbası bulunmaktadır. 

Akıllı uygulama yönetimi


Akıllı uygulama yönetimi

Akıllı uygulamayı Google Store'da bulabilir, iOS veya Android için indirebilir ve ConnectLife Küçük Ev Aletleri adı altında bulabilirsiniz. Bununla robot elektrik süpürgenizi istediğiniz yerden kontrol edebileceksiniz. Uzaktan yönetim size temizlik sürecini, temizlik yolunu net bir şekilde görmenizi sağlar ve evinizdeki işlerin nasıl ilerlediğini her an size bildirir. Süreyi, şarjı ayarlayabilir, emiş gücünü ve su akışını kontrol edebilir, elektrikli süpürgenin kaçınması gereken sanal bir duvar ve alanlar ayarlayabilir, ayrıca zaman ve temizlik programını ayarlayabilir ve elektrikli süpürge parçalarının ömrünü izleyebilirsiniz. Eve geldiğinizde temizliğin tadını çıkaracaksınız.


2 aşamalı akıllı temizlik


2 aşamalı akıllı temizlik

360° lazer göz ile RVCLS144AB elektrikli süpürge önce odayı tarar ve mobilyaların konumunu belirler ve bir sonraki adımda mümkün olan en uygun temizleme yolunu hesaplar ve oluşturur. Ardından, temizlik yaparken evinizin titizlikle hazırlanmış bir haritasını uygulamaya çizer.Temizlik sırasında çarpışmayı önlemek için duvarlar, pencereler veya mobilya parçaları gibi engelleri ve nesneleri algılar.


SmartPower motoru


SmartPower motoru

Son derece güçlü SmartPower fırçasız motor 4000Pa güce sahiptir ve evinize mükemmel bir temizlik deneyimi getirir. Klasik bir motora göre daha uzun ömürlü olmasının yanı sıra emiş gücünü farklı zemin yüzeylerine göre otomatik olarak değiştirir. Halıyı otomatik olarak tanır ve temas ettiği anda gücünü maksimuma çıkarır ve halıdan indiğinde otomatik olarak eski emiş gücüne geri döner. Tozu, daha büyük taneleri veya kumu ve ayrıca saçı ve saçı mükemmel şekilde temizleyeceğine de güvenebiliriz.


Süpürme ve ıslak temizleme


Titreşimli ıslak temizleme

Sadece süpürmek değil, aynı zamanda yerleri yıkamak da RVCLS144AB robot elektrikli süpürgenin bir avantajıdır. Yüksek basınçlı paspas ile aslında ovma hareketlerini simüle eder, bu da çok daha iyi zemin temizliği anlamına gelir. Yumuşak bölünmüş bir bez de buna yardımcı olur. Bez, zemini dakikada yaklaşık 480 kez ovabilir, bu da derinlemesine temizlik ve tüm önemli lekelerin çıkarılmasını sağlar. 220 ml elektronik su deposu ile çalışır ve su akışı düşükten yükseğe ayarlanabilir.


Su deposunun e-kontrolü


Su deposunun e-kontrolü

Hisense robot elektrik süpürgesi RVCLS144AB ile, istemezseniz asla yerleri ıslatmayacaksınız. Aynı zamanda, farklı zemin yüzeylerine karşılık gelen üç su akış hızından birini seçebileceksiniz. Düşük su akışı parkenizi mükemmel şekilde temizlerken, yüksek akış seramik zeminleri mükemmel şekilde temizler. Bu sayede zamandan ve enerjiden tasarruf edeceksiniz.


akıllı şarj


Akıllı şarj

Robot elektrik süpürgesi, pilin şarj edilmesi gerektiğini algıladığında otomatik olarak şarj standına geri döner. Batarya tekrar dolduğunda, robot elektrik süpürgesi daha önce bitirdiği yerden temizliğe devam edecektir. İş bitene kadar temizlik yapacak, ardından otomatik olarak tekrar şarj istasyonuna dönecektir. Size kalan sadece zevk.


Her türlü temizlik için


Her türlü temizlik için

Tek tek odaları veya belirli alanları temizlemeyi seçebilir ve farklı temizleme yöntemleri arasında geçiş yapabilirsiniz: duvar boyunca sabit bir noktayla nokta temizleme, zikzak temizleme veya elektrikli süpürgenin duvarlar boyunca başlayıp ardından zikzak şeklinde devam ettiği otomatik temizleme. Ayrıca robota yeri yıkaması için komut da verebilirsiniz. Bu seçenekler ile evinizin her köşesine en etkili şekilde ulaşacaksınız. Pekala, elektrikli süpürgeniz onlara ulaşacak ve siz keyfini çıkarabilirsiniz.


Otomatik güç ayarı ile parkeden halıya


Otomatik güç ayarı ile parkeden halıya

Parke zeminleri süpürürken, bir robot elektrik süpürgesi genellikle daha az emiş gücü kullanırken, halılar daha derin ve dolayısıyla daha güçlü emiş gerektirir. RVCL144AB, parkeden halıya geçerken emiş gücünü otomatik olarak 2000 Pa'dan 4000 Pa'ya çıkarır. Bu, çeşitli zemin yüzeylerinin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Halıdan çıktıktan sonra güç otomatik olarak önceki durumuna döner.


XL hacmi


XL hacmi

Hisense robotik elektrikli süpürge RVCLS144AB, 2,5 litrelik bir çöp toplama istasyonuna sahiptir, bu da elektrikli süpürgenin toz haznesini sürekli boşaltmadan uzun bir süre süpürebileceğimiz anlamına gelir. Akıllı istasyon, elektrikli süpürge her dolduğunda toz haznesini çöp torbasına boşaltacak ve siz de ancak tamamen dolduğunda boşaltacaksınız. Zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz, tüm işi yeni ev asistanınıza emanet edebilirsiniz. Her kullanıcı muhtemelen evde olabildiğince az iş yapmaktan mutlu olacaktır.


Teknik detaylar:

Güç 55 W

Gürültü seviyesi 70 dB

Renk Siyah

Emiş gücü 4 kPa

Toz haznesi 500 ml

Su kabı 220 ml

Emme Evet

Su tankı Evet

Navigasyon sistemi Lazer

Pil 5200 mAh, lityum pil

Pil ömrü 150 dakikaya kadar

Elektrikli süpürge boyutları 35×35×9,7cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi